16.11.2020 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky budoucnosti bodují už nyní

Bobcat v rámci říjnové on-line prezentace v regionu EMEA s názvem Next is Now (Budoucnost je teď) uvedl ve známost 48 novinek ve dvanácti kategoriích. Netradiční formu představení techniky, které nahradilo „živé“ Bobcat Demo Days, zvolil pořadatel z důvodu pandemie covid-19.

Významné změny doznaly pásové i smykem řízené nakladače a rypadla. Zcela novými stroji ve firemním portfoliu jsou potom kolové i kloubové nakladače a hutnící technika.

Novinky budou dostupné okamžitě nebo velmi brzy. Uplatní se v široké škále oborů. Jmenovat lze například stavebnictví, zemědělství, komunální služby, krajinotvorbu a mnoho dalších odvětví. Jedná se o největší, a tedy vpravdě revoluční, změnu v dosavadní šedesátileté historii firmy. Patriota určitě potěší, že značná část těchto nových produktů byla vyvinuta v závodě v Dobříši, kde se bude odehrávat i jejich výroba.

V pevné pozici lídra

Za šedesát let existence prošel Bobcat mnoha změnami. Po celou dobu si udržel vedoucí postavení na trhu kompaktních strojů s výbornou kvalitou, zpracováním a pravidelnými inovacemi. Základ své letité filozofie položil právě spuštěním říjnového on-line programu Next is Now.

Protože se jedná o novou platformu odrážející současnou celosvětovou situaci, Bobcat k uvedení inovativních produktů na stávající i nové trhy využil digitální technologie. Cílem společnosti není být „pouze“ světovou jedničkou v oblasti kompaktních stavebních strojů, ale současně hodlá vést celé odvětví kompaktních zařízení.

„Pro nás to v konečném důsledku znamená nutnost přicházet s širší produktovou řadou, častějšími aktualizacemi produktů, inovativními konstrukcemi a technologiemi, které donutí konkurenty firmu Bobcat následovat. V souladu s filozofií Next is Now uvádíme na trh bezprecedentní počet nových produktů. Jdeme tak příkladem celému odvětví,“ podotkl Roy Haaker, viceprezident prodeje a marketingu společnosti Doosan Bobcat EMEA.

O těchto novinkách z portfolia společnosti Bobcat budeme průběžně informovat.*

(Podrobnosti v Komunální technice 11/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down