13.03.2018 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinka se představila britskému publiku

Už po patnácté se zúčastnila značka ZETOR nejvýznamnějšího britského veletrhu LAMMA. Návštěvníci akce se v letošním roce seznámili se žhavou novinkou HORTUS HS 65. Tento traktor byl společně s modelovou řadou UTILIX světu představen poprvé na listopadovém veletrhu AGRITECHNICA v německém Hannoveru a k zákazníkům se dostane v březnu letošního roku.

Britský veletrh LAMMA patří mezi nejprestižnější veletrhy konané na britských ostrovech s mezinárodním přesahem. Účastní se jej návštěvníci nejen z Velké Británie, ale i z Irska, Skandinávie, nebo Beneluxu.

„Jako prodejci traktorů ZETOR máme na veletrhu jedinečnou možnost prezentovat naše novinky a produkty farmářům. Jde nejen o prestižní záležitost, ale získáváme tady vazby na zákazníky. Průměrně dokážeme na této události získat několik desítek poptávek po našich strojích, které v následujících týdnech a měsících měníme v prodeje,“ upřesňuje význam veletrhu Tibor Liška, ředitel ZETOR UK Ltd.

Největší novinkou, kterou si pro návštěvníky veletrhu připravila britská afilace ZETOR UK, je představení žhavé novinky – traktoru HORTUS HS 65.*

Více v časopisu Komunální technika 3/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down