31.10.2009 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové značkové financování traktorů od ČSOB Leasing

Společnosti ČSOB Leasing a Bonas představily nový společný produkt na financování zemědělských traktorů a komunální techniky značky Kubota. Tento značkový produkt s názvem Kubota Finance přináší zákazníkům především nejvýhodnější nabídku finančních produktů doplněnou o speciální sazby komplexního strojního pojištění a rychlé a jednoduché uzavírání zákaznických smluv.

Produkt Kubota Finance je dostupný v celé síti autorizovaných prodejců společnosti Bonas a umožní pořízení nového traktoru širokému spektru zákazníků z řad zemědělců i komunální sféry.

„Se společností Bonas jsme zahájili spolupráci již na loňské výstavě Země živitelka a ihned jsme uvedli na trh atraktivní nabídku v podobě nulového navýšení leasingu,“ komentuje začátek spolupráce Radan Šantora, výkonný ředitel pro obchod společnosti ČSOB Leasing. „Naše společnost má ve financování zemědělské i komunální techniky silnou pozici a má dlouhodobé zkušenosti se značkovým financováním. Naším cílem je, aby i zájemci o traktory Kubota měli možnost využívat výhod značkového produktu poskytovaného lídrem leasingového trhu," doplňuje Radan Šantora.

 

„Jedním ze základních předpokladů úspěšného prodeje nových traktorů je zajištění jejich kvalitního financování. Vloni jsme zavedli novou řadu zemědělských traktorů Kubota a nabídka leasingu s nulovým navýšením od ČSOB Leasing značně pomáhá jejich prodeji," říká ředitel Bonasu Radko Našinec. „Naše společnost se proto rozhodla těsněji spojit se společností ČSOB Leasing, která je stabilním a silným partnerem s čelním postavením na trhu finančních služeb. Výsledkem tohoto spojení je značkový produkt Kubota Finance, který je nyní standardně nabízen našimi autorizovanými dealery všem zájemcům o nové traktory značky Kubota,“ dodává Radko Našinec.

Celý článek je otištěn v čísle 7/09 časopisu Komunální technika.

Autor:  Redakce

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down