23.06.2017 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové univerzální kloubové nakladače

Společnost Unikont Group, s. r. o., od roku 2017 zastupuje na tuzemském trhu finského výrobce nakladačů Wille, která patří společnosti Vilakone OY, jež je sesterskou firmou skupiny Wihuri OY s tradicí více než 110 let.

Skupina Wihuri OY působí ve 25 zemích a dělí se na několik částí dodávající produkty pro obalové hospodářství, zboží denní potřeby či letectví. Technicko-obchodní divize zastupuje značky Wille, Caterpillar, Linde, Metabo, Stahlwille, Nussbaum, Mazak, Eberspächer.

Společnost Vilakone OY byla založena v sedmdesátých letech minulého století a od roku 2003 vyrábí multifunkční kloubové nakladače pod značkou Wille. Ke všem typům vyrábí firma též potřebné příslušenství. Výrobní závod se nachází ve finském městě Loimaa vzdáleném 150 kilometrů od Helsinek. Vilakone OY vyváží své produkty do Evropy, Ruska, Kanady a Severní Ameriky. V Evropě má Wille zastoupení například v Belgii, Dánsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Nizozemsku, Norsku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku a Švédsku.Vývoz činí zhruba polovinu výroby.*

Pět modelových řad

Produktové portfolio Wille se skládá z pěti výrobních řad, a to 265, 365, 465, 665 a 865. Model 265 je nejlepším řešením, když budete potřebovat efektivní, agilní a menší víceúčelový stroj s upevňovacím zařízením v přední i zadní části. Uplatní se při práci v úzkých ulicích, cestách a parcích měst. Ve srovnání s tradičními mini traktory jeho silná všestranná pracovní hydraulika umožňuje použít všechny možné nástavby, které hydrauliku vyžadují. Dokonce, i když se stroj zdá být malý, tak má na své poměry velkou kabinu, která obsluze zajistí bezpečný provoz a efektivní použití v terénu.

Společnost Unikont Group nabízí ve spolupráci s výrobcem techniky Wille široké množství nástaveb, jako například rotační kartáč, zametač se sběrem, sběrač listí, teleskopický, kloubový a klasický pluh, lžíce, sněhová lopata s vysokovýklopem, mechanický zadní kartáč, sypač, vysokotlaké kropiče, kropící cisternu, pracovní plošinu či sekačku. Některé aplikace ukazují snímky. Dále je možné Wille využít jako klasický vysokozdvižný vozík.

(Podrobnosti v Komunální technice 6/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down