11.02.2013 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové testery napětí a spojitosti

Společnost Fluke Corporation představuje testery napětí a spojitosti Fluke T90, T110, T130 a T150. Tato řada robustních dvoupólových testerů napětí/spojitosti poskytuje prostřednictvím světla, zvuku, vibrací a digitálního displeje okamžité odpovědi, a to v libovolných pracovních podmínkách.

Nové dvoupólové testery Fluke se vyznačují vysoce kvalitním provedením včetně robustního lisovaného pouzdra, silnější šňůry s indikátorem opotřebení WearGuard, masivním krytem baterie a odolným chráničem sond. Testery vyhovují nejnovějším bezpečnostním normám RN 61243-3:2010 a řadí se do bezpečnostní třídy Cat IV 600 V, Cat III 690 V (modely T110, T130 a T150) nebo Cat III 600 V, Cat II 690 V (model T90).
Dvoupólové testery Fluke ukazují střídavé/stejnosměrné napětí čtyřmi způsoby: jasná, okamžitě viditelná kontrolka LED, jasný digitální displej zobrazující naměřené hodnoty, zvukový test spojitosti a vibrace poskytující hmatatelnou odezvu, díky které se elektrikáři dozví o přítomném napětí. Jde o užitečnou funkci zejména v hlučném prostředí nebo v situacích, kdy musí pracovník neustále sledovat sondy.
Testery jsou ergonomicky navržené pro maximální komfort a celodenní použití i s rukavicemi. Jasně čitelný podsvícený displej zajišťuje viditelnost tlačítek a kontrolek za jakýchkoliv světelných podmínek a díky možnosti zapnutí a vypnutí zvuku lze testovat i v tichém prostředí, aniž by to rušilo ostatní.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down