15.05.2018 | 01:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové obchodní zastoupení pro univerzální nosič nářadí

Některé novinky jak z oblasti techniky, tak technologií závlahových systémů prezentovala koncem dubna v rámci tradičních jarních dnů otevřených dveří ve svém areálu v Modleticích u Prahy společnost Ittec. Kromě traktorů Kioti a Shibaura, či žací techniky Jacobsen a dalších osvědčených značek představila firma rozšířenou nabídku elektromobilů a svoji premiéru si v rámci dnů otevřených dveří odbyl též univerzální traktorový nosič Ventrac.

Koncem loňského roku se stala společnost Ittec výhradním dovozcem produktů amerického výrobce techniky Ventrac. V Modleticích představila univerzální traktorový kloubový nosič nářadí Ventrac 4500.

„Jde o všestranný a přitom jednoduchý stroj s možností využití více než třiceti variant příslušenství. Vyrábí se ve verzi s dieselovým i benzínovým motorem a postupně jej zkoušíme v praxi v různých agregacích. Zatím je pro nás nejdůležitější variantou sečení, ať již veřejné zeleně, nebo povrchů golfových hřišť a dalších sportovišť. Stroj s hydrostatickým systémem pojezdu a pohonem 4 x 4 může pracovat i ve svažitém terénu. S dvoumontážemi zvládá i svahy se sklonem více než třicet stupňů a poradí si i se zpracováním náletových dřevin do průměru tří centimetrů. Nasazením při údržbě zeleně však možnosti kloubového nosiče zdaleka nekončí. Výměna nářadí nezabere obsluze více než několik minut a stroj tak může během chvíle pracovat například se zametacím kartáčem, drážkovačem, aerifikátorem, pařezovou frézou či s lopatou. Zahálet nemusí ani v zimě, jelikož jej lze opatřit kabinou, jejíž montáž a demontáž je poměrně jednoduchou a časově nenáročnou záležitostí. K dispozici jsou různé typy sněhových radlic, sněhový kartáč i fréza. Ovládání stroje je velice jednoduché, pojezd i pracovní agregáty ovládá řidič pouze jednou pákou,“ představuje stručně nový stroj Ing. Rudolf Šindelář, Ph.D., obchodní zástupce společnosti Ittec.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down