27.05.2016 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinka pro český i slovenský trh

Na letošní výstavě Techagro v Brně představila firma Energreen Projekt s. r. o. nový typ kolových nakladačů. Čínský výrobce Qingdao Everun Machinery Co., Ltd. ji pověřil výhradním zastoupením v České republice a na Slovensku.

Společnost Everun vyrábí nakladače už více než deset let a díky spolupráci s německým partnerem se jí daří splňovat přísné normy evropských států a požadavky zákazníků. Mnoho těchto strojů již pracuje například v Německu, Polsku, Norsku, Finsku nebo Itálii. Vybudováním velkého skladu náhradních dílů v Německu se v Evropě zjednodušil a zrychlil záruční a pozáruční servis.

„Naším cílem bylo najít stroj, který by byl spolehlivý a kvalitně zpracovaný, současně však cenově dostupný i pro drobné podnikatele. To vše tyto nakladače splňují,“ vysvětlil provozní ředitel firmy Energreen Projekt Lukáš Šlížek a pokračoval: „V naší šternberské provozovně je možné si techniku Everun prohlédnout a vyzkoušet, není problém ji předvést u zákazníka. Servis je zajištěn přímo v provozu, naši pracovníci tam vždy přijedou v dohodnutý den.“

*

Více v Komunální technice 6/2016

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down