14.10.2020 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové modelové řady rozšiřují portfolio

Tradiční český výrobce zemědělské techniky společnost ZETOR TRACTORS a. s. rozšiřuje svoji nabídku moderních traktorů o nové modelové řady s označením Zetor PRIMO a Zetor COMPAX. Jde o kompaktní stroje, které najdou využití především při letní a zimní údržbě obcí, sportovišť nebo firemních areálů. Společnost Zetor je vyrábí ve spolupráci s jihokorejským koncernem Tong Yang Moolsan Co., Ltd.

„Naším cílem je nabízet zákazníkům stroje, které výrazně přispějí k usnadnění jejich práce. Výsledkem toho je právě rozšíření traktorového portfolia v nižších výkonových kategoriích,“ říká Petr Konštacký, ředitel Úseku prodeje a marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a. s.

 

Nové modely byly představeny veřejnosti poprvé v září 2019 v rámci výstavy AGRO SHOW Bednary v Polsku. Vzniklá situace v první polovině roku 2020 v souvislosti se světovou pandemií covid-19 bohužel nedovolila dodržet plán promo aktivit včetně veletrhu Techagro, proto se forma prezentace nových modelových řad musela přizpůsobit a obejít se bez živých předváděcích akcí. „V těchto dnech ale již první modely míří ke svým zákazníkům a my věříme, že brzy bude příležitost tyto stroje předvést nejen dalším potenciálním zákazníkům, ale také širší veřejnosti," dodává Petr Konštacký.*

Více v časopisu Komunální technika 10/2020.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down