24.11.2014 | 12:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nově i pro venkovní celoroční úklid

Od roku 1990 působí na trhu společnost SVING (od roku 1999 MB-SVING). Postupem času rozvinula svoji činnost do čtyř sfér podnikání v divizích Gastro (gastronomické vybavení), Chemo (keramických barev pro dekoraci užitkového skla, porcelánu a automobilového skla), Stavo (odvodňovací systémy) a nejmladší je divize Úklidová technika. Ta zajišťuje prodej a servis úklidových a čisticích strojů značky EUREKA, Nilfisk a nejnovějším přírůstkem jsou v jejím sortimentu zametací stroje pro celoroční venkovní využití německého výrobce Tielbürger.

Firma Tielbürger se nezabývá pouze výrobou zametacích strojů pro celoroční nasazení, v její nabídce najdeme i nosiče výměnných nástaveb a vyrábí i nástavby pro agregaci s traktory. Díky použití montážního rámu a rychloupínací desky, na kterou se nástavby navěšují, je výměna pracovních adaptérů velice rychlou a jednoduchou záležitostí. Navíc jde o lehké a obratné nářadí, se kterým mohou bez přílišné námahy pracovat i ženy. V principu jde o uklízecí stavebnici, jež poskytuje uživateli za přijatelnou pořizovací cenu přijatelný pracovní komfort.

Pro nasazení v komunálních službách se zdá vhodný model TK 48 s pracovním záběrem zametacího kartáče 100 cm. Stroj s hydrostatickým systémem pojezdu je poháněn motorem Honda GXV 160 o výkonu 5,5 k. Při pracovní rychlosti 4,2 km/h zvládne teoreticky uklidit 4200 metrů čtverečních plochy za hodinu. Průměr kartáče je 40 cm. Kromě kartáče je možné využít další příslušenství.

Více v časopisu Komunální technika 11/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down