09.08.2021 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové elektrické vysokozdvižné vozíky se vyrovnají těm se spalovacím motorem

Nové modely elektrických vysokozdvižných vozíků Linde X20-X35 s nosností od 2 do 3,5 tuny jsou prvními elektrickými vysokozdvižnými vozíky, které se výkonem a odolností vyrovnají motorovým vozíkům Linde s hydrostatickým pojezdem. Navíc zajišťují ekologický bezemisní bateriový provoz.

Spolu s novými modely elektrických vozíků pro standardní aplikace Linde E20-E35 jsou založeny na stejné platformě jako vozíky Linde H20-H35 se spalovacími motory, které byly uvedeny na trh na konci roku 2019. Díky modularitě obou řad budou zajištěny kratší dodací lhůty, snadněji dostupné volitelné položky a téměř identický koncept ovládání vozíků pro řidiče.

„Mnoho našich zákazníků si přálo přejít na elektrické vysokozdvižné vozíky, ale nebyli ochotni se vzdát vysokého výkonu motoru, větší světlé výšky stroje, robustnosti, odtlumených kabin řidiče a ergonomických prvků, které nabízejí motorové vozíky Linde s hydrostatickým pohonem. To je však již minulostí a nová řada vozíků na elektrický pohon splní veškeré požadavky našich zákazníků,“ říká Björn Walter, Senior Product Manager Counterbalanced Trucks z Linde Material Handling.

Více v časopisu Komunální technika 8/2021.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down