12.07.2021 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové elektrické vysokozdvižné vozíky navazují na úspěšnou historii

Společnost Linde Material Handling dosáhla milníku ve vývoji elektrických vysokozdvižných vozíků – a nová generace je připravena k uvedení na trh. Linde Material Handling uvádí novou generaci elektrických vysokozdvižných vozíků, která se svým výkonem plně vyrovná vozíkům poháněným spalovacími motory.

Novou řadou elektrické vysokozdvižné techniky naváže Linde Material Handling na úspěšnou padesátiletou tradici výroby vysokozdvižných vozíků. Celý příběh začal na Hannoverském průmyslovém veletrhu v březnu 1971, kdy Linde Material Handling představila svůj první elektrický vysokozdvižný vozík. Díky systematickému rozvoji se Linde Material Handling stala lídrem na evropském trhu v segmentu elektrických protizátěžových vozíků a jako specialista na intralogistiku soustavně přináší v oblasti elektrické mobility řadu technických inovací.

„Ohlédnu-li se zpět, rozhodnutí o využití elektrického pohonu v kombinaci s lithium-iontovou technologií jako novým způsobem skladování energie bylo nesmírně důležité a určilo budoucí směr značky. Další impuls pro rozvoj znamenal i vývoj palivových článků s vodíkem s cílem jejich upotřebení jako zdroje energie pro naše vysokozdvižné vozíky,“ uvádí Stefan Prokosch, Senior Vice President Brand Management z Linde Material Handling. „Dnes svým zákazníkům nabízíme nejen rozsáhlé portfolio elektricky poháněných manipulačních vozíků s několika systémy pro uložení energie, ale také využíváme našich odborných znalostí k elektrifikaci vozidel všeho druhu – od vozů taxi až po trolejová vozidla,“ doplňuje Stefan Prokosch.

Více v časopisu Komunální technika 7/2021.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down