Inovativní sada doplňků pro kolové nakladače

Společnost Doosan uvedla na trh novou sadu pro řadu kolových nakladačů DL-7 určených primárně pro zpracování odpadu a recyklaci. Jedná se o první doplňky tohoto druhu, které jsou navržené tak, aby obsluze pomáhaly bezpečně pracovat v obtížných podmínkách.

Práce v odpadovém hospodářství se totiž často odehrává v prostředí s polétavým prachem, nečistotami a jinými nebezpečnými částicemi a materiály. Ochrana obsluhy a stroje je zde proto klíčová.

Nová sada je k dispozici pro všechny modely kolových nakladačů společnosti Doosan od DL200-7 až po DL480-7, což je segment, který se při práci s odpady využívá nejvíc.

Mezi hlavní prvky kolekce patří: ochrana čelního skla, kryty ráfků, ochrana silničních světel (přední + zadní), kryt válce ramena, ochrana středového kloubu, kryt předního rámu, ochrana spodní strany (přední + středová + zadní), jemné mřížky nasávání vzduchu, kondenzátor klimatizace s širšími žebry, plné pneumatiky.

Sada obsahuje mnoho nových bezpečnostních prvků, z nichž některé budou k dispozici i jako volitelné. Zájemci si budou moci vybrat a přizpůsobit své kolové nakladače konkrétním aplikacím. Doosan také připravuje verzi doplňků pro ty zákazníky, kteří se je rozhodnou nainstalovat až po zakoupení stroje. Nová sada umožní obsluze bezpečnější práci v obtížných podmínkách.

Kolekce příslušenství pro zpracování odpadu a recyklaci dokonale ladí s dalšími prvky řady DL-7, jako je vzduchový kompresor, prodloužené rameno, rychloupínač pracovního nářadí, transparentní lžíce a další. Pro zajištění maximálního výkonu a všestrannosti jsou všechny nové kolové nakladače DL-7 standardně vybavené přídavným hydraulickým okruhem s nastavitelným průtokem a funkcí stálého průtoku, což zajišťuje konstantní hodnotu pro hydraulicky poháněná přídavná zařízení.

Foto archiv/Doosan

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2023)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down