23.12.2020 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové centrum prodeje a oprav v Mostě

Nová pobočka společnosti KUHN-BOHEMIA v Mostě je již v provozu. Moderní areál otvírá výhradní distributor stavebních strojů Komatsu na českém trhu v průmyslové zóně Lajsník, kterou vybudovalo město s cílem rozvíjet průmysl a vytvářet nová pracovní místa.

„Od začátku jedeme na plno, první zákazníky jsme přivítali počátkem listopadu,“ říká ředitel firmy KUHN-BOHEMIA Daniel Sys. Zvláštností proti ostatním pobočkám je podle jeho slov velikost dílenské haly, která je vybudována větší, než je obvyklé, a to z důvodů potřeby servisu velkých strojů nasazených v okolních hnědouhelných dolech.

„Stroje Komatsu jsou velmi oblíbené v uhelných společnostech Mostecka a Sokolovska. V době avizovaného útlumu těžby uhlí v dalších letech porostou požadavky zákazníků na celkové opravy a repase stávajících strojů. Proto mostecká pobočka bude především poskytovat rebuildy strojů, ale i běžný servis a opravy," konstatoval Daniel Sys.

Budova nové pobočky s celkovou zastavěnou plochou 1 400 m2 nabízí moderní administrativní, prodejní a servisní prostory širokého sortimentu stavebních strojů Komatsu, dále jeřábů Palfinger a techniky Ammann, jejichž výhradním prodejcem je KUHN-BOHEMIA od roku 2018.*

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down