14.07.2021 | 05:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová společnost pro prodej a servis speciální techniky

Odštěpením divize speciální techniky firmy Transtechnik CS vznikla letos na jaře nová společnost Vermeer CS s. r. o. Soustředí se na prodej a pronájem strojů a servis včetně prodeje náhradních dílů pro všechny stroje značek Vermeer, Ausa, Red Rhino a veškerého příslušenství, které k těmto značkám patří.

„Naším cílem je posílit rozsah, objem a kvalitu poskytovaných služeb, proto jsme se rozhodli, že dojde k odštěpení části společnosti Transtechnik CS spol. s r.o. Společnost Transtechnik CS se dále soustředí na prodej, pronájem a servis hlavně manipulační techniky. Nová firma se bude plně věnovat výše jmenovaným značkám. Změna sídla a vyčlenění nové obchodní společnosti nemají žádný vliv na práva a závazky, které má společnost Transtechnik CS spol. s r. o. vůči svým obchodním partnerům,“ vysvětluje jednatel společnosti Transtechnik CS Ing. Zdeněk Nový.

„Uvedené portfolio značek, kterým se bude firma Vermeer CS věnovat, přináší širokou nabídku speciální techniky, mezi kterou patří například smykové nakladače, pařezové frézy, rýhovače, stroje pro bezvýkopové technologie, drcení a třídění kamene, betonu a jiných materiálů, nebo štěpkování dřevin, stavební dumpery a podobně,“ doplňuje jednatel společnosti Vermeer CS Ing. Pavel Drábek.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down