S novou řadou pracovního příslušenství

Bobcat neustále rozšiřuje portfolio pracovního nářadí pro svou techniku. Loni přišel na trh s novou řadou pěti zametacích nástavců kompatibilních s mnoha stroji Bobcat včetně smykem řízených a kompaktních pásových nakladačů, kompaktních kolových nakladačů, malých kloubových nakladačů a teleskopických manipulátorů.

Nová řada zametačů doplňuje nabídku adaptérů Bobcat pro údržbu silnic a chodníků, do níž dále patří frézy na asfalt, okružní pily, rozhrnovače zeminy a asfaltu, grejdry, rýhovače a úhlové zametače. V kombinaci s rostoucí nabídkou strojů Bobcat tato příslušenství poskytují výkonná řešení pro opravy asfaltových i betonových cest, dlážděných povrchů chodníků a mnoho dalších aplikací.

Nářadí se vyznačuje nejen vynikajícími vlastnostmi pro silniční aplikace, ale pokrývá širokou škálu pracovních úkonů od čištění, recyklace, stavby či demolice až po řadu činností v zemědělském sektoru.

Stále rostoucí trh

Trh s opravami asfaltových a betonových povrchů nadále roste v celé Evropě. Podle Evropské asociace pro asfaltové vozovky (EAPA) se zde síť dálnic, regionálních a místních silnic rozprostírá na celkové délce přibližně 5,5 milionu kilometrů, přičemž více než 90 % komunikací je pokrytých asfaltem a toto množství se každým rokem zvyšuje.

„Asfaltové povrchy s časem degradují a je potřeba je pravidelně udržovat a opravovat, aby se prodloužila jejich životnost. Protože na trhu vidíme rostoucí poptávku, zvyšujeme naše investice právě do rozšiřování sortimentu příslušenství pro údržbu silnic. Bobcat nyní nabízí nejširší portfolio kompaktních řešení pro opravy silnic na trhu – od fréz přes zametače a tlakové čističe nebo okružní pily až po naši nedávno přidanou řadu pro lehké hutnění,“ říká Daniele Paciotti, produktový manažer příslušenství Bobcat.*

(Podrobnosti v Komunální technice 9/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down