Inovovaná řada kolových nakladačů DL-7

Společnost Doosan Infracore Europe přišla s novou řadou kolových nakladačů DL-7. Jedná se o její dosud nejmodernější stroje, které doznaly značných změn proti minulosti. Ucelený sortiment strojů nové generace zahrnuje modely pro stavebnictví, komunální sféru, zemědělství i další odvětví.

Pohonnými jednotkami jsou nové výkonné motory splňující požadavky emisní normy Stage V a umožňující tak vyšší produktivitu, lepší palivovou účinnost a nízké náklady na vlastnictví. Díky příjemnému pracovnímu prostředí přinášejí nakladače zcela novou úroveň pohodlí pro obsluhu.

Změny z gruntu

V první fázi bylo na trh uvedeno sedm nových modelů – DL280-7, DL320-7, DL380-7, DL420-7, DL480-7, DL550-7 a DL580-7, přičemž čtyři další (DL200-7, DL220-7, DL250-7 a DL420CVT-7) budou následovat letos.

„Doosan přišel se svými prvními kolovými nakladači v roce 1989. Za uplynulých 31 let jsme neustále investovali do udržení pozice přední světové značky v tomto odvětví. Naši inženýři nikdy nepřestali hledat možnosti, jak nakladače inovovat a dále rozvíjet,“ řekl ředitel společnosti Doosan Infracore Europe Charlie Park a pokračoval:

„Nové modely DL-7 jsou výsledkem této snahy a byly od základu přepracovány. Pozorně jsme naslouchali potřebám našich evropských zákazníků a revidovali jsme každý aspekt našich stávajících kolových nakladačů s cílem poskytnout ideální řešení. Výsledkem je, že modely DL-7 posunují standard v rámci odvětví na další úroveň, a to díky špičkovým parametrům pohodlí obsluhy, úspory paliva, produktivity a odolnosti. Inovativní technologie, které jsme použili, jasně odlišují naše produkty od výrobků našich konkurentů.“*

(Podrobnosti v Komunální technice 1/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down