22.09.2021 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nová mobilní aplikace pro telematiku

Společnost Doosan spustila novou aplikaci pro zařízení Apple a Android určenou na úspěšný systém správy vozového parku a majetku. DoosanCONNECT™ TMS2.0 nyní pokrývá více než 80 000 rypadel, kolových nakladačů a kloubových sklápěčů této značky po celém světě.

Kromě standardních funkcí jsou k dispozici nové funkce, jako jsou povely strojům nebo volání nebo chat, kdy aplikace spojí zákazníka přímo se servisem prodejce. Mobilní podpora je nabízená pouze v oblastech se síťovou službou 2G/3G.

Systém je navržený tak, aby zvyšoval efektivitu správy staveniště a provozu zařízení prostřednictvím monitoringu mnoha dat v reálném čase. Kontroluje stav motoru a hydraulického systému strojů a poskytuje informace, mapy a vizuály o jejich umístění a dostupnosti. Majitelé techniky Doosan dostávají každý měsíc podrobnou zprávu a mohou tak efektivně řídit svůj vozový park na základě informací například o provozních hodinách a spotřebě paliva.

Díky údajům ze systému mohou majitelé firem lépe plánovat pracovní úkoly. Přesné zprávy o využití stroje, jako je počet hodin, kdy byl použitý pro určitou práci, jim pomáhají reagovat na nové obchodní příležitosti.*

Zdroj: Doosan

(Podrobnosti v Komunální technice 9/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down