13.02.2017 | 09:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nosiče nejen pro údržbu zeleně

Před rokem rozšířily nabídku společnosti HANES stroje na údržbu zeleně, když firma získala zastoupení produktů značky Energreen pro Českou i Slovenskou republiku. V průběhu uplynulého roku začaly již první dodané stroje sloužit svým novým uživatelům a bylo možné se s nimi seznámit hned na několika předváděcích akcích a výstavách.

Firma Energreen, která je sesterskou firmou společnosti Laserjetgroup, vznikla v osmdesátých letech minulého století a její výrobní závod se nachází na severovýchodě Itálie mezi Benátkami a Veronou. S vývojem vlastních strojů začala okolo roku 1990 a první technika Energreen určená na údržbu zeleně se objevila na trhu v roce 1999. Následoval vývoj a patentování konceptu samojízdných univerzálních nosičů ILF, k nimž v roce 2010 přibyly též nosiče Robo s dálkovým rádiovým ovládáním. K oběma uvedeným typům strojů vyrábí firma též potřebné příslušenství. Svoje pobočky má společnost též ve Francii, Německu a Rusku.

V současné době nabízí Energreen dvě produktové řady strojů. Dálkově řízené stroje s označením Robo jsou vhodné pro práci na těžce dostupných pozemcích a ve svazích až do sklonu 55°. K dispozici jsou čtyři modelové řady těchto strojů s označením RoboECO, RoboGREEN, RoboMAX a RoboPOWER.  Dalším produktem jsou samojízdné stroje ILF vyráběné v pěti typech K1000, C1200, S1500, R1500 a B2000.*

Více v časopisu Komunální technika 2/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down