10.12.2019 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nikdy nenechat zákazníka na holičkách

„Podstatou naší práce není prodat co nejvíce strojů, ale především se postarat o to, aby s dodanou technikou mohli její uživatelé bez problémů pracovat,“ toto krédo akciové společnosti Garnea připomněl její ředitel Ing. Václav Baštýř v rámci zahájení dne otevřených dveří prodejního a servisního střediska v Sedlčanech.

Právě vytvoření profesionálního zázemí pro středočeský region bylo hlavním důvodem vybudování nové pobočky firmy, která má svoje hlavní sídlo v jihočeském Neplachově.   Moderní prodejní a servisní středisko vyrostlo v průmyslové zóně na okraji města za pouhých jedenáct měsíců od zahájení stavebních prací a již více než dva roky slouží uživatelům zemědělské, komunální, dopravní i stavební techniky.

 

Třetí sedlčanské setkání

Poprvé se uživatelé techniky sešli v Sedlčanech u příležitosti slavnostního otevření pobočky v říjnu před dvěma lety, v loňském roce si odbyl premiéru první den otevřených dveří a tato akce vzbudila zasloužený zájem i letos.

„Jsme velice rádi, že se nám v Sedlčanech podařilo stabilizovat servisní zázemí. Servis funguje velice dobře a samostatně. Uživatelé tak již nejsou odkázáni pouze na služby, které jim poskytujeme v Neplachově. Příbramsko, Benešovsko, Kutnohorsko, to vše jsou regiony, ve kterých zajišťujeme servis ze Sedlčan a totéž se týká operativních dodávek náhradních dílů. V Sedlčanech působí stabilní pracovní kolektiv, který velice dobře zná potřeby místních zákazníků, což je určitě velká výhoda,“ hodnotí Václav Baštýř dvouletou činnost sedlčanské pobočky.

Jak dále poznamenal, firmu je třeba stále rozvíjet, a tak se do budoucna v Sedlčanech počítá s rozšířením servisního zázemí.

 

Region si pozornost zaslouží

Na Sedlčansku působí mnoho zemědělských podniků a farem, i když mnohdy hospodaří v těžších podmínkách. Proto sem kvalitní technika a zázemí pro její servis bezpochyby patří. Ale nejde pouze o zemědělskou mechanizaci, řada strojů nachází uplatnění v provozech komunálních služeb měst a obcí i ve stavebnictví. I proto mělo město Sedlčany při jednáních týkajících se vybudování nového obchodního a servisního střediska velice vstřícný přístup a vlastní výstavba zabrala méně než rok.

Zájemci si zde mohou vybrat zemědělskou, komunální i stavební techniku z bohatého portfolia společností Garnea a Y-CZ zahrnující například traktory Deutz-Fahr, Same, Lamborghini a Yanmar, závěsnou techniku Kuhn, dopravní techniku a další mechanizaci.

Od letošního jara se nabídka společnosti rozšířila o stavební stroje Doosan. „Kolová a pásová rypadla, kolové nakladače a dampry Doosan nemusejí nutně nacházet uplatnění pouze ve stavebnictví, kam se nám během letošního roku podařilo umístit zhruba padesátku nových strojů této jihokorejské značky. První nakladače míří i do zemědělských provozů a využití mohou samozřejmě najít i v technických službách. Určitě jde o produkty, které se na trhu neztratí,“ uzavírá Václav Baštýř.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down