07.06.2013 | 12:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nemusíte kupovat, stačí si pronajmout...

Koupit či pronajmout? Stále se opakující zásadní otázky při řešení problémů s komunální technikou. Pokusme se tyto základní otázky pominout a na věci se podívat od základu. Je třeba vycházet z objektivně promyšlených potřeb a naproti tomu postavit všechny možnosti, které se nám nabízejí.

V úklidových firmách, technických službách, městech a obcích musí každý den řešit problémy s využitím a nasazením komunální techniky. Hned zpočátku se vyskytne jeden ze zásadních problémů: Jak sladit dostupnou techniku s daným počtem zaměstnanců? Za předpokladu, že technika funguje tak, jak má, je vše v pořádku. V momentě, kdy se vyskytne závada na stroji, nastává problém. Plánované úkoly nejsou plněny podle časového harmonogramu, další navazující práce včetně využití lidského fondu se komplikují. Firmy se silným zázemím si dokáží poradit náhradní technikou, případně zasáhne jejich vlastní servis, který závadu operativně odstraní. Ovšem většině firem a organizací toto záložní zázemí chybí. Přesto ale musí plnit své povinnosti.

Problém může vyřešit pronájem

Právě pro takové případy je zde společnost Auto SAS s. r. o. Solnice, která nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu komunální techniky. Ve valné většině případů se však jedná o dlouhodobé pronájmy, které jsou výsledkem odborného auditu potřeb nájemce. Tato strategie bývá se zákazníky řešena dlouhodobě dopředu, havarijní plán je vždy alespoň v zásadních obrysech připraven. V případě dlouhodobého pronájmu je třeba přesně specifikovat, v jakých podmínkách a pro jaké účely má být technika využita. Stroj, který pak opouští středisko v Solnici, je připraven podle konkrétních potřeb nájemce (zákazníka). Specifikaci těchto podmínek je třeba věnovat zvýšenou pozornost, aby stroj splňoval veškerá kritéria potřeb, které by měl v novém působišti zajišťovat. Je třeba zvážit ekonomické faktory a efektivní využití stroje či celé strojní sestavy.
Pracovníci firmy Auto SAS jsou připraveni pomoci s přípravou nájemního projektu
a smlouvy a po seznámení s provozní situací zákazníka jsou schopni navrhnout vhodnou techniku pro požadované operace.

Rozhoduje zákazník

Zákazník, který se rozhodne využít dlouhodobý pronájem, se na základě svých finančních možností může rozhodnout pro nájem repasované techniky v kombinaci s novými nástavbami, nebo si může případně přímo pronajmout kompletní novou techniku. Vzhledem k časové náročnosti přípravy každého nájemního projektu by měl zákazník své požadavky předložit se značným časovým předstihem. Nákup nové techniky nebo repase strojů
v požadované konfiguraci má poměrně dlouhé dodací termíny, které se ne vždy dají ovlivnit, zvláště krátce před zimním obdobím.
Uzavřením smlouvy o pronájmu a dodáním požadované techniky tak zákazník získává připravený stroj či sestavu, zajištěnou servisem do 24 hodin, vybavenou veškerými potřebnými doklady a kompletním pojištěním.

Pronájem s širokou nabídkou

Firma Auto SAS s. r. o. Solnice jako autorizovaný dealer firmy Multicar a Hako nabízí
k pronájmu kompletní řadu vozidel Multicar a úklidové stroje Hako Citymaster. Vozidla mohou být vybavena komunálními nástavbami pro veškeré celoroční činnosti, jako jsou sypače, sněhové radlice, frézy, metače sněhu, nakládací zařízení, kontejnery, mycí lišty, kropicí ramena, mlžicí zařízení, zametací nástavby, mulčovače a podobně.
Zájmem firmy je v nájemním projektu dlouhodobá spolupráce a především spokojenost zákazníka. Proto vychází vstříc i menším subjektům a pomáhá jim s řešením problémů v oblasti údržby a úklidu komunikací.

Popisek: Jednou z variant využití vozidel Multicar je agregace s nosičem kontejnerů

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down