09.07.2013 | 12:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nejlepší výsledky za celou historii

Společnost UniCredit Fleet Management, s. r. o. uzavřela v roce 2012 nové obchody v objemu 797 milionů Kč, což je ve srovnání s rokem 2011 nárůst o více než 31 %. Počet pronajímaných vozidel prostřednictvím operativního leasingu se v průběhu roku
2012 pohyboval na hranici 2500. Rok 2012 se tak stal obchodně nejúspěšnějším v historii společnosti UniCredit Fleet Management.

Nárůst nových obchodů pozitivně ovlivnil hospodářský výsledek. Společnost UniCredit Fleet Management dosáhla v roce 2012 čistého zisku 37,1 milionu Kč, což je ve srovnání s rokem 2011 nárůst takřka o 19 % (31,2 milionu Kč).
„Hlavním cílem našeho plánu pro rok 2012 byl růst nových obchodů a hospodářského výsledku. V letošním roce se UniCredit Fleet Management zaměřuje především na zkvalitňování služeb směrem ke spolupracujícím vendorům a dosažení meziročního růstu nových obchodů,“ uvedl Václav Levý, jednatel společnosti UniCredit Fleet Management.
UniCredit Fleet Management, s. r. o., dceřiná společnost UniCredit Leasing CZ, a. s., zahájila svou činnost v roce 2003. Portfolio služeb společnosti zahrnuje nejenom samotné financování formou operativního leasingu osobních a užitkových vozů, ale i řadu doprovodných služeb od objednání a přihlášení automobilů, přes pravidelný servis, evidenci nákladů souvisejících s provozem vozidla, likvidaci pojistných událostí až po prodej vozu při jeho výměně. Společnost se primárně soustředí na individuální přístup ke svým klientům a k řešení nastalých situací. V současné době má společnost UniCredit Fleet Management přibližně 2500 aktivních smluv.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down