22.03.2017 | 12:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nejen prodej a servis, ale i vlastní výroba

Již v roce 2002 začala působit na tuzemském trhu společnost MANATECH CZ. Původně se zaměřovala na prodej a servis zemědělských strojů, ale postupem času rozšířila sortiment také o stavební, komunální a lesní techniku a v České republice i na Slovensku zastupuje prostřednictvím vybudované obchodní a servisní sítě téměř dvacítku světových renomovaných výrobců. Ve svém sídle v Jiřicích nedaleko Humpolce se firma věnuje též výrobě lesních nástaveb Woodman a ochranných konstrukcí se schválenými zkouškami ROPS, FOPS a OPS na téměř všechny značky traktorů.

V případě lesní techniky najdeme v nabídce společnosti MANATECH CZ především produkty značek, které patří do světové profesionální špičky.

„Nabízíme široký sortiment strojů na přibližování dřeva zahrnující vyvážečky a přívěsy od jednoduchých po složité. V našem portfoliu najdeme též ucelený sortiment zařízení pro štípání a dělení palivového dřeva, který uspokojí jak soukromé subjekty, tak profesionální firmy. Pokud bych měl zmínit alespoň některé ze značek, jejichž produkty zastupujeme, nemohu opomenout švédské vyvážecí vozy Multiforest či zástupce rakouské značky Binderberger, švédská nakládací ramena Cranab i německé navijáky S + R (Schlang & Reichart). Svoji nespornou kvalitu mají finské procesory na výrobu palivového dřeva Hakki Pilke. Při výrobě vysokých rampovačů Woodman zase využíváme vlastností osvědčených čelních nakladačů Quicke,“ stručně seznamuje s pilíři sortimentu nabízené lesní techniky ředitel společnosti MANATECH CZ Miloš Lesina.*

Více v časopisu Komunální technika 3/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down