01.03.2018 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nebude chybět komunální technika

V neděli 8. dubna bude na brněnském výstavišti zahájen největší středoevropský veletrh zemědělské techniky Techagro. Stejně jako v předchozích ročnících potrvá do čtvrtka (12. 4.). Část vystavovatelů přichází i s komunální technikou.

Návštěva veletrhu Techagro je proto vhodná i pro ty, kteří mají na starost údržbu obcí nebo venkovních prostorů.

Jedním z nejpoužívanějších strojů v komunálním sektoru jsou traktory. Ty jsou samozřejmě vždy silně zastoupeny i na Techagru. Vystavovat je bude brněnský výrobce Zetor. V sortimentu má více typů, od víceúčelových strojů až po legendární stošedesátikoňový Crystal.

Firma K.B.T. Proftech představí traktory Kubota pro široké využití nejen v zemědělství, ale i pro údržbu prostranství v obcích. Nabízí také traktorové sekačky několika výkonových řad, univerzální traktory nebo například víceúčelové vozidlo RTV. V expozicích dalších vystavovatelů najdete traktory značek Valtra, John Deere, New Holland, Case, Massey Fergusson, Fendt a dalších.

Firma Croy přichází s univerzálním vozidlem Unimog, které je vhodné pro nasazení ve veřejných službách, zejména v obtížnějších podmínkách – například odklízení sněhu, posyp cest, kropení, zavlažování zeleně a podobně. Široký sortiment strojů včetně komunální techniky pro čištění měst, svoz odpadů, kropicích a dalších vozů pro veřejné služby uvidí návštěvníci v expozicích dalších vystavovatelů.

Další sortiment techniky pro veřejné služby najdou návštěvníci také na expozicích vystavovatelů lesnického a mysliveckého veletrhu Silva Regina. Jedná se například o motorové pily, vyžínače a další stroje.

Jako v každém roce jsou připraveny výhodné podmínky jak pro jednotlivce, tak skupinové návštěvy. Jednotlivci pořídí vstupenku nejvýhodněji při nákupu přes web, kde stojí 130 korun. Členové organizovaných skupin nad 15 osob mají vstup na výstaviště za 80 korun. Stačí si vyžádat registrační kartu, kterou vyplní každý člen skupiny. Karty se pak hromadně odevzdají do pokladen, kde je vymění za zvýhodněné vstupenky.

Karty je možné si vyžádat podle pokynů zveřejněných na webu v ceníku vstupenek. Stejné podmínky jsou nastaveny pro návštěvy školních skupin, jimž stačí předložit na pokladně seznam studentů. Všechny organizované skupiny pak mohou využít k návštěvě poslední den veletrhu, čtvrtek 12. dubna, kdy je pro ně vstup na Techagro a další veletrhy zdarma.

Souběžně s Techagrem a Silvou Reginou se totiž koná ještě veletrh obnovitelných zdrojů v zemědělství a lesnictví Biomasa. Celá komplex je jednou z největších výstavních akcí v oblasti zemědělství a lesnictví v Evropě se stotisícovou návštěvností.*

Více informací o veletrhu Techagro najdete na www.techagro.cz

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down