11.04.2013 | 10:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nářadí přidává na hodnotě

O novince na tuzemském trhu s komunální technikou, kompaktních malotraktorech japonského výrobce Mitsubishi, jsme již informovali v únorovém vydání Komunální techniky.

Čtyři modely – MT 1800, 2000, 28 a 36 – dováží do České republiky společnost Agro Trnava, jejíž administrativní, skladové a servisní prostory jsou situované nedaleko Třebíče. Firma si vybudovala poměrně hustou obchodní a servisní síť po celém území státu.
Traktory s charakteristickým logem se třemi diamanty na kapotě, vybavené mechanickou i hydrostatickou převodovkou, pohánějí tříválcové dieselové motory ve výkonovém rozmezí od 19,5 do 36 koní od stejného výrobce.
V základní výbavě nalezneme zadní vývodový hřídel. Na přání je možné objednat čelní tříbodový závěs s upínací deskou, závěs s kulovou hlavou, mezinápravový vývodový hřídel či hydraulický rozvaděč s joystickem, což významně rozšiřuje možnosti připojení a ovládání nářadí.
Namátkou z něj lze jmenovat například čelní nakladač, vidle paletizační nebo na hnůj, čelní žací ústrojí s bočním výhozem či hydraulicky zvedaným zásobníkem trávy, mulčovače, vyžínací ramena, štěpkovače, odmetací kartáče se zásobníkem na smetky nebo bez nich, sněhové frézy, radlice a rozmetadla posypu. Některé z nepřeberného množství aplikací, a to nejen pro zmíněné malotraktory Mitsubishi, ukazují připojené snímky.

Popisek:  Příkopová ramena od firmy Projet s dosahem od 2,5 do 6,8 m jsou určeny pro traktory s výkonem od 30 do 180 k

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down