22.08.2019 | 06:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nakladače s nejnižšími náklady

Ocenění Nejnižší náklady na vlastnictví (2019 LCO Award) získal v kategorii kompaktních pásových nakladačů Bobcat T590. Malý smykem řízený nakladač Bobcat S70 zvítězil ve své kategorii již druhý rok po sobě.

Jediná soutěž svého druhu LCO Awards je založená na empirických datech týkajících se dlouhodobých nákladů na pořízení a provoz techniky. Pořadatelem je organizace EquipmentWatch, světová špička v poskytování dat v oboru těžkých strojů. Nominované modely jsou hodnoceny v 15 kategoriích, které určují nejnižší náklady na vlastnictví v průběhu pěti let.

Prestižní ocenění

Celkové náklady na vlastnictví jsou jedním z nejdůležitějších prvků, které berou kupující v úvahu při nákupu. Ocenění získaná modely T590 a S70 potvrzují pověst vysokého výkonu, kvality a spolehlivosti, kterou si řada kompaktních nakladačů, minirypadel, teleskopických nakladačů a příslušenství Bobcat vydobyla za posledních 60 let.

„Tato prestižní ocenění ukazují, proč je i po více než 60 letech řada kompaktních nakladačů Bobcat špičkou na trhu a proč má každý druhý prodaný smykem řízený nakladač na planetě značku Bobcat. Udržet si přední pozici na trhu nám pomohl důraz na špičkovou kvalitu, zpracování a inovace,” říká Jiří Karmazín, produktový manažer pro nakladače společnosti Doosan Bobcat pro oblast EMEA.

Nakladače Bobcat T590 a S70

Kompaktní pásový nakladač T590 má celkovou hmotnost 3548 kg, provozní hmotnost 971 kg a bod přetížení 2774 kg. Nakladače Bobcat vynikají stabilitou a jistotou při jízdě v náročných podmínkách. V kombinaci s frézou nebo okružní pilou jsou ideální například pro výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí a silnic.

Model S70 je nejmenší v řadě smykem řízených nakladačů Bobcat. S šířkou 901 mm, výškou 1814 mm, celkovou délkou se standardní lžící 2472 mm a provozní hmotností pouhých 1268 kg, se právem řadí mezi kompaktní a obratné stroje, které se snadno transportují.

Díky malým rozměrům se model S70 dostane na pracoviště s úzkými průjezdy. Ideální je pro práci v těsných prostorech, kde větší stroje nemohou efektivně manévrovat.

Modely T590 a S70 jsou podobně jako všechny kompaktní nakladače Bobcat vybaveny systémem pro rychlou výměnu příslušenství Bob-Tach, který umožňuje rychlou a bezpečnou agregaci se širokou škálou nářadí, což přináší všestrannost a časové úspory.*

(Podrobnosti v Komunální technice 8/2019)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down