15.03.2019 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Najděte inženýrské sítě před tím, než začnete kopat

Společnost Beha-Amprobe představuje nový detektor podzemních inženýrských sítí Amprobe řady UAT-600. Přístroj je určen především pro dodavatele inženýrských sítí, instalatérských prací, pro poskytovatele kabelových televizí, plynárenské a elektrické společnosti, nemocnice, výrobní závody, vodovodní a kanalizační společnosti, dodavatele technologií do ropného průmyslu, telekomunikační společnosti a samozřejmě elektrárny a energetické distribuční společnosti.

Náhodné narušení inženýrských sítí během projektu může vést k nákladným opravám a vytváření nebezpečných situací v oblasti veřejné bezpečnosti. Provádění výkopových prací na špatném místě může také vést ke zbytečným zpožděním a ke zvýšení nákladů na projekt, a tedy i snížení jeho výdělečnosti. Vyhněte se tomuto narušení pomocí robustní a odolné řady přístrojů Amprobe UAT-600, které jsou špičkou ve své třídě. Jsou navržené pro přesné vyhledání, lokalizaci a zaměření trasy podzemních inženýrských sítí až do hloubky 6 metrů. Různé režimy trasování umožňují vyhledávat a sledovat aktivní i vypnuté inženýrské sítě v různých aplikacích.

Intuitivní vysílač automaticky zvolí správnou lokalizační funkci založenou na připojeném příslušenství a vybere volitelné kmitočty 8/33 kHz. Displej na přijímači je vysoce kontrastní pro čitelné zobrazení na plném slunečním světle a s automatickým podsvícením pro stinné a tmavé oblasti.*

Více v časopisu Komunální technika 3/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down