14.05.2014 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nahradí traktor při práci s nářadím i při přepravě

Zajímavou loňskou novinkou je v portfoliu malotraktorů ANTONIO CARRARO model MACH 4. Jde o traktor s kloubovým rámem, jehož konstrukce vychází z koncepce kolového modelu řady SRX, ovšem MACH 4 je kompletně zesílen a především se nepohybuje na kolech, ale na čtyřech pásech. S pohonem jako traktor s multipneumatikami tak při jízdě do svahu dosahuje podstatně lepší výkonnosti než tradiční pásový traktor. Stroj spojuje všechny výhody tahače a pásového vozidla. Je schválen pro provoz na veřejných komunikacích.

Díky svým vlastnostem tak model MACH 4 může nahradit traktory určené jak pro práci například v sadech a vinicích, tak pro nasazení v dopravě. K dispozici je i speciální kabina StarLight zkonstruovaná právě pro práci ve vinicích a sadech a umožňující celoroční nasazení stroje. Obsluha může v případě potřeby využít též možnosti otočného řízení, což je při některých činnostech velkou výhodou. 

Největším plusem Modelu MACH 4 jsou pásové systémy velmi kvalitní produkce. Namísto obvyklých dvou je u tohoto modelu využito čtyř nezávislých pryžových pásů na kloubovém rámu, které jsou napínány koly zhotovenými z kvalitního materiálu.*

Více v časopisu Komunální technika 4/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down