27.04.2016 | 08:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nabízený sortiment se snaží neměnit

Osmý ročník výstavních dnů komunální techniky uspořádala ve svém firemním areálu v Libovicích nedaleko Slaného společnost Šípal. Kromě vystavené techniky a možnosti jejího odzkoušení při pracovním nasazení byl letošní program obohacen kromě odborných konzultací také o seminář na téma Travnaté plochy ve veřejném prostoru a jejich údržba.

Na výstavní ploše byla zřejmě nejvýrazněji zastoupena značka Iseki, ovšem nechyběly ani produkty dalších výrobců, které firma Šípal regionálně nabízí. K vidění byly například sekačky s nulovým poloměrem otáčení Scag, jednoosé stroje Rapid a Agria, traktory Tym, žací stroje Seco Group i Gianni Ferrari, nakladače Avant a další.

„Působíme zhruba v okruhu do 100 kilometrů od našeho střediska, protože právě to je oblast, ve které jsme schopni zajistit pro naše obchodní partnery kvalitní a rychlý servis a poskytnout jim služby na profesionální úrovni. Z toho samého důvodu není naší ambicí rozšiřovat stávající sortiment a snažíme se jej příliš neměnit. Ba naopak, počet nabízených značek spíše zužujeme s tím, že chceme být více v terénu a mít v případě potřeby vždy stroje i náhradní díly včas k dispozici,“ zdůraznil jednatel společnosti Ing. Miloslav Šípal.

V uplynulém kalendářním roku se firma obchodně opírala nejvíce o produkty značky Iseki, kdy slavila úspěchy hlavně s žacími stroji se sběrem. Z dalších úspěšných produktů je třeba zmínit například jednoosé stroje a sekačky Scag. V užším regionu je tradičně zájem o techniku Stihl a Viking.

„Naši zákazníci nás mají zafixované především jako dodavatele techniky vhodné pro údržbu zeleně, i když nabízený sortiment je pochopitelně širší a dodáváme i jinou mechanizaci,“ upozornil Miloslav Šípal.*

 

Více v časopisu Komunální technika 6/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down