26.07.2016 | 10:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na zeleň jednoduše, rychle a efektivně

Různé stroje pro údržbu zelených ploch v současné době na našem trhu nabízí společnost Walker Mowers a Billy Goat. Technika těchto značek se pro údržbu zelených ploch používá již desítky let, a proto i její samotný vývoj dosáhl vysoké úrovně. Zákazník především ocení rychlost a efektivitu práce, jednoduchost ovládání i nízké provozní náklady.

 

Profesionální víceúčelové žací stroje od firmy Walker Mowers vynikají především jednoduchým ovládáním, které je základem pro rychlé a kvalitní posečení udržované plochy. Pracné, časově náročné točení volantem je proto minulostí. Pro samotné řízení sekačky Walker používáte pouze jednu ruku, druhá reguluje nastavením tempomatu rychlost pojezdu. Tato koncepce řízení umožní posekat běžnou parkovou plochu o více než 1/3 rychleji proti běžné žací technice.

K údržbě zeleně patří nejen sekání, ale i další neméně důležité práce, které zeleným plochám velmi prospívají. Provzdušňování, vertikutace, sběr listí, úklid odpadků a exkrementů – právě pro tyto účely se skvěle hodí stroje značky Billy Goat. Jistě uspokojí ty, kteří potřebují komunální i průmyslové vysavače, fukary, mulčovače s pojezdem nebo sekačky na vysokou trávu. V široké paletě nabízených strojů Billy Goat nechybí technika pro efektivní nakládání shromážděného listí, popřípadě štěpky, posečené travní hmoty nebo jiného drobného dřevního odpadu.*

(Podrobnosti v Komunální technice 8/2016)

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down