15.08.2017 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na komunálním safari se ukázala široká škála vyráběných nástaveb

V areálu restaurace U Rudolfa III proběhlo v polovině června ve Dvoře Králové nad Labem tradiční komunální safari. Uspořádala jej společnost Simed a představila na něm průřez svojí bohatou produkcí techniky. V komentované části prezentace se ukázala dvacítka vozidel s komunálními nástavbami pro zimní i letní nasazení, další agregace si mohli návštěvníci prohlédnout v přichystané výstavní expozici.

Narozdíl od minulých ročníků nebyly ve Dvoře Králové letos k vidění podvozky a nástavby konkurenčních značek. Firma Simed se tentokrát zaměřila především na ukázky podvozků, na které dodává svoje nástavby nejčastěji, či je přímo na tuzemském trhu zastupuje.

Průvodního slova se ujal jednatel společnosti Ing. Jaroslav Bil. „Svoji činnost jsme zahájili již v roce 1995 a prakticky od začátku se věnujeme výhradně konstrukci a výrobě nástaveb určených pro menší podvozky. Komunální safari pořádáme ve dvouletých cyklech a letošní červnový termín se jeví jako ideální. V rámci jednodenní akce bychom chtěli samozřejmě ukázat z naší produkce co nejvíce, i když někdy bývá problematické potřebná vozidla s nástavbami z provozu zapůjčit, jelikož jejich vytížení bývá enormní. Proto bych rád poděkoval všem organizacím, které nám na dnešní den svoji techniku půjčily. Veškeré vyráběné nástavby totiž na skladě mít nemůžeme, sortiment je opravdu široký,“ řekl úvodem Jaroslav Bil.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down