18.04.2016 | 11:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Moderní stroje přinesly klid, pocit jistoty a radost z práce

Od roku 2008 poskytuje rodinná firma Roberta Gálise služby v oblasti zimní údržby, údržby zeleně, péče o zahrady i průmyslové objekty. Jejími zákazníky jsou především průmyslové areály v Plzeňském kraji ležící většinou v okolí dálnice D5, provozovatelé fotovoltaických elektráren, ale zájem mají i vlastníci rodinných domů s pozemky s rozsáhlejší zelení. Od roku 2010 jsou při zabezpečení širokého spektra činností důležitými pomocníky stroje Iseki.

Když v roce 2008 firma Roberta Gálise začínala, pracovala zpočátku s ne vždy zcela profesionálními stroji. „Brzy jsme zjistili, že tudy cesta nepovede. Abychom stihli uspokojit přání našich zákazníků, bylo třeba co nejrychleji přezbrojit, jinak bychom práci nestíhali v požadovaných termínech a kvalitě. Přiznám se, že zpočátku jsem se na tuzemském trhu s komunálními stroji příliš dobře neorientoval. Abychom si udělali představu, navštívili jsme v roce 2010 veletrh GaLaBau v německém Norimberku a tam nám při praktických ukázkách padl do oka malotraktor Iseki. První traktor Iseki TH 4260 AHL jsme zakoupili přímo v Německu, tuzemské importéry jsme totiž neznali a traktor jsme akutně potřebovali k zajištění zakázek na zimní údržbu. Až poté jsme navázali kontakt s generálním dovozcem značky Iseki do České republiky, firmou Eurogreen CZ a jejím prodejcem, společností Šípal. A to byl začátek spolupráce, která přetrvává snad k oboustranné spokojenosti dodnes. Spolupráce s dodavatelem techniky je totiž během na dlouhou trať a rozhodně nekončí dodáním stroje. U našich obchodních partnerů oceňuji rychlé jednání, spolehlivost a kvalitní a flexibilní servis. Proto je momentálně v našem technickém parku již pět strojů Iseki,“ vysvětluje Robert Gális.

K prvnímu modelu TH 4260 AHL přibyl v roce 2012 traktor Iseki TH 4295 AHL a třetí z traktorů Iseki TH 4365 AHL byl zakoupen vloni na podzim. Svoje nezastupitelné místo mají ve strojovém parku také dva žací traktory Iseki SXG 323 (zakoupen v červnu 2014)  a Iseki SXG 216 pořízený na loňskou letní sezónu.*

Více v časopisu Komunální technika 4/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down