06.12.2012 | 02:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mobilní telefony do nepohody

V půli října uvedla na český trh společnost CAT (Caterpillar) nové superodolné telefony. Modely B10 a B25 jsou určeny především uživatelům, kteří pro svou práci i koníčky potřebují aparát, který obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Vysoká odolnost je u obou typů certifikována standardem IP 67, tedy druhým nejvyšším možným stupněm krytí proti nárazům, vniknutí cizího tělesa či kapalin. To zajišťuje lidem, pohybujícím se v obtížných podmínkách, spolehlivý chod přístroje.
Robustní model B10 je plnohodnotný smartphone s operačním systémem Android. Displej o velikosti 3,2 palce s rozlišením 480 x 320 pixelů je pro lepší ochranu proti poškrábání vybaven bezpečnostním sklem. Telefon pohání 800MHz procesor Qualcomm napájený baterií s nadstandardní kapacitou 2000 mAh. Typ B25 je určen uživatelům, kteří upřednostňují standardní ovládání tlačítky. Potěší je velkoryse pojatá klávesnice. Oba modely jsou vybaveny sloty pro dvě SIM karty.
Součástí balení mobilů je příslušenství v podobě karabiny pro uchycení, kompasu, šroubováku pro snadnou výměnu baterie a SIM karty a handsfree sady se sluchátky. Odolné telefony jsou k dostání u prodejců spotřební elektroniky. Smartphone stojí kolem 9000 korun, za levnější model s tlačítky zaplatíte zhruba tři tisícovky.

Popisek: Nové mobily jsou určeny uživatelům pohybujícím se v náročných podmínkách

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down