13.11.2017 | 01:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ministr v technických službách

Technické služby v Čechách mají jen velmi ojediněle možnost uvítat člena vlády ČR. Společnost TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS, s. r. o., (TDS) vlastněnou stoprocentně městem Mariánské Lázně, navštívil v říjnu ministr dopravy Dan Ťok.

V sídle společnosti ho přivítal jednatel a ředitel společnosti Daniel Javůrek  a seznámil jej  s různými aspekty komunální branže, včetně stavu veřejného osvětlení na komunikacích měst a obcí, s problematikou odpadů, nadnárodních firem a v neposlední řadě i s rekomunalizací v těchto oblastech. Dále provedl ministra po areálu, seznámil jej s novým sběrným dvorem a halou i zásobami posypového materiálu na zimu. Samozřejmá byla prohlídka nové i starší techniky, technického vybavení, zázemí a automobilů. Ministr Ťok projevil velký zájem o speciální vozidla. Také vstřícně diskutoval se zaměstnanci a ochotně se fotografoval s pracovníky společnosti.

Na závěr jednatel předal ministrovi upomínkové předměty, například malou maketu speciálního čisticího vozu i knihu 25 let SKS (Sdružení komunálních služeb). Ředitel představil tento spolek, který je jedním z několika významných organizací v komunální oblasti a sdružuje v Čechách různé technické služby. Dan Ťok poděkoval za informace, přijetí, přístup a zejména ocenil vývoj společnosti a výsledky prováděných činností. Také se pochvalně vyjádřil k osobě ředitele TDS před zástupci města. Po hodině strávené v TDS se přítomní rozloučili s ministrem, který svým zájmem působil velmi sympatickým dojmem na zaměstnance společnosti.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down