Manipulační technika od A do Z

Společnost Auto SAS letos slaví 25 let na českém trhu a za tuto dobu prošla obrovským vývojem. V současnosti zaměstnává 70 lidí a působí na území celé České republiky. Známá je především jako specialista na komunální stroje.

Méně se ale už ví, že hlavním oborem jejího podnikání je manipulační technika. Přitom pouze 30 % firemních aktivit tvoří komunální sféra a plných 70 % manipulační!

Hlavním pilířem manipulační techniky je kompletní výrobní program největšího světového výrobce v oboru, firmy Toyota. Rozsah produktů je velmi široký: od nejjednoduššího ručního paletového vozíku až po čelní vysokozdvižné vozíky s nosností 32 tun. Samostatnou kapitolou jsou stroje pro vybavení skladů, automatické systémy nebo manipulační technika s technologií li-ion.

Prodejní a poprodejní služby probíhají podle standardizovaných procesů certifikace ASEC (After Sales Evaluation & Certification – průběžné hodnocení rozsahu činností organizace týkající se prakticky všech aktivit. ASEC uděluje Toyota členům své dealerské sítě po splnění všech náročných podmínek. Systém garantuje stejnou úroveň služeb všem klientům na celém světě). Auto SAS je jednou z mála privátních společností, která úspěšně prošla touto certifikací a může oficiálně nabízet nejen produkty, ale i služby skupiny Toyota Material Handling Equipment.

„Filozofie naší firmy je velmi jednoduchá. Nabízí kvalitní produkt Toyota a jsme orientovaní na zákazníka. Není to jen moderní fráze dnešní doby, v našem případě je tomu opravdu tak, u nás platí „Náš zákazník, náš pán!“ Tím se lišíme od velkých mezinárodních firem. Fungujeme na principu rodinné firmy a máme 25 let zkušeností oboru na českém trhu,“ řekl nám vedoucí prodeje manipulační techniky Auto SAS Adam Novotný.*

(Podrobnosti v Komunální technice 1/2019)

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down