10.08.2012 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Malý rozsah, pestrý obsah

Prezentační akci sice nevelkou, ale přesto nabízející široké spektrum komunální techniky, uspořádal v půli června triumvirát firem SIMED, s. r. o., Mercedes-Benz Česká republika, s. r. o. a MINAM servis, a. s.

Prvně jmenovaná společnost prezentovala rozmanité nástavby pro celoroční využití, druhá k nim dodala podvozky Mistubishi Fuso, třetí nosiče Multicar. Přehlídka se odehrála 14. června v Plumlově na Prostějovsku na rozhraní Hané a Drahanské vysočiny v malebném prostředí kempu Žralok na břehu Podhradského rybníka, nad nímž se majestátně tyčí Plumlovský zámek.
„Ač působíme na trhu s komunální technikou, především jako moravské prodejní a servisní středisko vozů Multicar a nástaveb k nim, již dvacet let, tato výstava zde má premiéru. Na dnešní nultý ročník bychom rádi navázali a přehlídku pořádali pravidelně,“ uvítal přítomné Petr Spielmann z MINAM servisu. „Dostat na podobnou akci návštěvníky, navíc v období nabitých kalendářů, je kumšt. Jsme rádi, že se nám to podařilo,“ navázal na něj Ing. Jaroslav Bil ze společnosti SIMED. „Přivezli jsme nosiče Mitsubishi Fuso s nosnostmi od 3,5 do 7,5 tun s motory splňujícími požadavky norem EURO 4 a 5. Výbavou i cenou je zajímavá verze 4 x 2. Brzy představíme model Mitsubishi Fuso 4 x 4,“ připojila se Renáta Škálová ze společnost Mercedes-Benz České republika.
Přehlídku navštívilo přes padesát zástupců měst, obcí, komunálních, odpadových a dalších podniků. Kromě techniky čítající zhruba deset nosičů s nástavbami pro údržbu komunikací, svoz odpadu a přepravu materiálu posloužilo jako lákadlo vydatné občerstvení a polední prohlídka zámku. Té se zúčastnila většina návštěvníků akce, k níž se neobrátilo zády ani počasí.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down