08.07.2020 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dny zahradní a komunální techniky 2020 zrušeny

Vážení vystavovatelé, vážení návštěvníci, časopis Komunální technika vychází letos již čtrnáctým rokem a ke každému z uplynulých třinácti ročníků neodmyslitelně patřila i prezentační a výstavní akce s názvem Dny zahradní a komunální techniky.

Právě prostřednictvím upoutávek v odborných měsíčnících a na webových stránkách jsme vás na tuto výstavu s praktickými ukázkami činnosti profesionální techniky pořádanou vydavatelstvím Profi Press v minulých letech pravidelně zvali. Některé z minulých ročníků byly zdařilejší, jiné se povedly vzhledem k povětrnostním podmínkám či zvolenému místu konání o něco méně a vždy pro nás byly motivací do dalšího roku něco vylepšit, popřípadě přijít s něčím novým.
Přípravné práce probíhaly pokaždé již od začátku kalendářního roku, byť se v posledních letech akce konala většinou až v září. Ani letos tomu nebylo jinak a my jsme vás, vystavovatele i návštěvníky, začali na jaře zvát na osvědčené místo – do areálu mezinárodního letiště v Havlíčkově Brodu, kde se měl začátkem září uskutečnit čtrnáctý ročník Dnů zahradní a komunální techniky s bohatým programem.
Bohužel s ohledem na současnou a prozatím velmi nejistou situaci vyplývající z dopadů koronavirové pandemie jsme se po zralých úvahách a zvážení všech možných okolností letos rozhodli Dny zahradní a komunální techniky neuspořádat. V době našeho konečného rozhodnutí (začátek července) sice dochází k určitému rozvolnění přijatých opatření, ale v některých lokalitách naší republiky je tomu právě naopak a nikdo neví, jaká situace nastane za měsíc či dva. Dá se očekávat, že okolnosti budou nahrávat spíše menším firemním prezentacím, na kterých se mohou povinná opatření lépe ohlídat.
Těm, kteří se chystají podobné firemní akce uspořádat, držíme palce a rádi je navštívíme. S vámi se všemi se, doufám, setkáme na Dnech zahradní a komunální techniky v příštím roce.

Roman Paleček, šéfredaktor časopisu Komunální technika*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down