24.04.2020 | 08:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Letošní IFAT zrušen, další za dva roky

Pandemie covid-19 dopadá neúprosně také na průmysl ekologických technologií. Pořadatelé z Messe München po konzultacích s partnery a vystavovateli proto došli k závěru nadobro zrušit již jednou přesunutý termín veletrhu od 7. do 11. září 2020.

Z uvedeného a mnoha dalších důvodů by byl IFAT v plánovaném čase nepřijatelný – nejen pro Messe München, ale především pro účastníky veletrhu. Toto rozhodnutí oznámili pořadatelé 23. dubna 2020.

„Naším hlavním zájmem byl bezpečný a úspěšný IFAT 2020 pro vystavovatele i návštěvníky. Vzhledem k dosud nepředvídatelným okolnostem není možné tento cíl garantovat, a to ani v náhradním zářijovém termínu letošního roku,“ vysvětluje generální ředitel Messe München Stefan Rummel.

Tento zásadní krok bylo podložený výsledky intenzivních diskusí se zainteresovanými průmyslovými asociacemi, partnery a vystavovateli ze všech segmentů veletrhu IFAT. V týdnu po Velikonocích proběhl rozsáhlý on-line průzkum mezi všemi přihlášenými vystavovateli. Zapojilo se do něj 1933 zástupců firem z celého světa: 64 % z nich se vyjádřilo proti letošnímu konání akce z důvodu koronavirové krize, 85 % dotázaných navíc neočekává, že se odvětví ekologických technologií ekonomicky zotaví před první polovinou roku 2021.

Příští veletrh IFAT se proto bude konat na výstavišti v Mnichově od 30. května do 3. června 2022. Další informace najdete na: www.ifat.de

Zdroj: Messe München*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down