Letňanské veletrhy úrovní nezklamaly

S velkým úspěchem ze strany vystavovatelů i návštěvníků se setkaly veletrhy zasvěcené bydlení, designu a zahradám FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR OFFICE, FOR GARDEN a FOR GREENERY, které se konaly od 22. do 25. března v PVA EXPO PRAHA. Návštěvníci ocenili nejen kvalitu a počet zastoupených firem, ale také atraktivní doprovodný program.

V rámci souboru veletrhů se na letňanském výstavišti představilo 530 vystavovatelů z domova i ze zahraničí, jejichž expozice zhlédlo více než 28 000 návštěvníků. Veletrhy lákaly nejen širokou veřejnost, ale také odborníky, kteří ve výstavnictví vidí budoucí potenciál.
O víkendu například na akci zavítala delegace 75 podnikatelů z Chorvatska v čele se členy chorvatské obchodní komory a zástupcem chorvatské ambasády v Praze Tomislavem Vlahutinem. Ti se zde setkali s ředitelem veletržní správy ABF, a. s., Danielem Bartošem, s nímž projednali možnosti bližší spolupráce při dalších veletrzích v PVA EXPO PRAHA. Celá chorvatská „výprava“ si také pochvalovala úroveň akce.
Organizátor připravil pro návštěvníky veletrhů také zajímavý doprovodný program. S velkým ohlasem se setkal na veletrhu FOR GARDEN celodenní cyklus odborných přednášek s názvem Trendy při tvorbě zahrad, stejně jako výběrová výstava a soutěž EXTERIÉR Trendy. Po celou dobu konání veletrhu FOR GARDEN probíhala u stánku jednoho z vystavovatelů, firmy Rösler, Škola grilování za účasti známého televizního kuchaře Ondřeje Slaniny. Celkově vystavovatelé hodnotili svou účast na veletrzích FOR GARDEN a FOR GREENERY pozitivně a mnoho z nich si již rezervovalo místo pro příští rok. Další informace k těmto veletrhům najdete na stránkách www.for-garden.cz a www.forgreenery.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *