Lehké a pohodlné inovativní vybavení pro řemeslníky

Vhodné, odolné a robustní oblečení je pro pracovníky vystavené každý den větru a rozmarům počasí nejvyšší prioritou. Především profese jako pokrývači, zedníci a montéři, kteří pracují na stavbách, jsou na svém vybavení stoprocentně závislí. Při práci je důležitá volnost pohybu a komfort.

Aby byl běžný pracovní den pro řemeslníky snadnější, bezpečnější a komfortnější, nabízí MEWA jako poskytovatel textilního managementu speciálně pro nejrůznější nároky stavební branže profesní textilie v rámci kompletního servisu – s dobře utříděným výběrem pracovních a ochranných oděvů a ochranných pracovních pomůcek od helem až po bezpečnostní obuv.

Dbají na pohodlí i vzhled

Ten, kdo se každý den věnuje fyzické práci, se musí ve svém pracovním oblečení cítit dobře. Produktové řady pracovních oděvů IDEAL a TWINSTAR, které jsou základem profesionálního vybavení značky Mewa pro stavební práce, se vyznačují maximální volností pohybu, jsou velmi pohodlné na nošení a mají řadu praktických detailů. V lehkém a prodyšném textilním materiálu se dobře pracuje. Také nastavitelnou šířku v pase, pohodlný střih rukávů a záhyby na zádech u bund pro volnost pohybu si řemeslníci nemůžou vynachválit. Totéž platí pro kapsy. Integrovaný úložný prostor pro důležité pracovní pomůcky zaručuje, že bude mobilní telefon, tužka a nářadí vždy po ruce. Řada MEWA PERFORMANCE se hodí jak pro práci v krytých místnostech, tak i pro montážní práce pod širým nebem. V souladu s módními trendy robustně navržené zboží se bude líbit starším i mladším pracovníkům v týmu a podtrhne jejich profesionální vzhled. Všechny modely jsou vybaveny funkčními kapsami a částečně vyztužené cordurou. Reflexní pásky zvyšují bezpečnost při práci a zajišťují lepší viditelnost pracovníků za nepříznivého počasí nebo ve tmě.
K jednobarevnému oblečení řady IDEAL patří kombinézy, bundy do pasu, kalhoty s laclem a kalhoty do pasu či dlouhá bunda. Řadu TWINSTAR lze díky dvoubarevnosti libovolně kombinovat a má navíc v programu ještě vestu. Vhodným doplněním jsou barevná trička s krátkým rukávem, svetry, polokošile a košile v ležérním stylu z řady MEWA Basics, která na stavbu vnese barevnou pestrost. V teplých letních měsících lze dlouhé kalhoty nahradit vzdušnými bermudami TWINSTAR.

Pro větší bezpečnost práce

Aby bezpečnost nepřišla příliš zkrátka a zároveň vše vizuálně ladilo, nabízí MEWA svářečům a elektrikářům ochranné oděvy značek IDEAL PROTECT a TWINSTAR PROTECT. Zároveň s oblečením dodá MEWA vhodné ochranné pracovní pomůcky. Od bezpečnostní obuvi až po helmy, od chráničů na oči a sluchátek až po odolné ochranné rukavice nebo ergonomické chrániče kolen. Výrobky pro bezpečnou práci na stavbě a technickou potřebu lze objednávat přímo z katalogu nebo online.
Dodávky zaručeně čistých oděvů zajišťuje komplexní servis MEWA. Ve smluvně sjednaném rytmu se nošené pracovní oděvy vyzvednou, vyperou, zkontroluje se jejich kvalita a čisté se vrací zpět do oběhu – na přání až na polici ve skříňce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *