15.06.2018 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Komunální flotila opět na Lipně

Již 54. kongres Sdružení komunálních služeb, odborné setkání členské základny spojené s výstavou komunální techniky a prezentací výrobků a služeb dalších firem, které mají oboru co nabídnout, hostil ve dnech 23. až 25. května Wellness Hotel v městysu Frymburk u nádrže Lipno.

Akce se na stejném místě odehrála již v listopadu 2015 a zaznamenala zde po dvou a půl roce obnovenou premiéru. Záštitu nad kongresem letos převzal prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Generálního partnerství se ujala již poněkolikáté společnost Blachere-Illumination CZ s. r. o. (vánoční osvětlení, světelné dekorace), hlavním partnerem byla firma Gordic s. r. o. (informační systémy) a partnerství se zhostila společnost HS+ (různé nástavby z dovozu i vlastní výroby pro komunální nosiče a další technika pro města a obce).

„Sdružení se specializuje na zpracování analýz technických a komunálních služeb, stará se o propagaci a organizuje pro své členy vzdělávací i školicí akce včetně výstav techniky. Nyní máme 61 členů, z nich 51, převážně právnických osob, se zabývá technickou údržbou měst a obcí, zbylých deset je z řad dodavatelských firem. Na jarním kongresu ve Frymburku jsme oficiálně představili tři nové členy, a to Technické služby města Jablonné v Podještědí, Technické služby Kutná Hora a firmu MORAM CZ, s. r. o. Potěšilo nás, že se přijeli podívat noví zájemci o členství, a to Technické služby města Pelhřimova, Plzeňské městské dopravní podniky, Služby města Bechyně, EKOLTES Hranice a Technické služby města Příbrami,“ řekl nám na uvítanou předseda rady SKS a současně ředitel Technických služeb Benešov Bohumil Rataj a navázal:

Vrcholnou akcí letošního roku  bude půlkulatý 55. mezinárodní československý kongres, která přivítá ve dnech 10. až 12. října hotel Clarion v Ostravě. Uspořádáme ho k příležitosti 100. výročí ustavení samostatného Československého státu spolu se ZOVP SR, což je Združenie organizácií verejných prác Slovenskej republiky. Účast přislíbili i zástupci profesních spolků z Polska a Maďarska. Určitě je na co se těšit.“*

(Podrobnosti v Komunální technice 7/2018)

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down