16.10.2017 | 12:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Komunální a silniční technika od A do Zet

Třídenní Jičínský veletrh letos již po jednadvacáté hostil v areálu společnosti Kobit příznivce a uživatele komunální, silniční a speciální techniky. I letos, stejně jako při předešlých ročnících, se zájemců o techniku sešlo opravdu hodně a vzhledem k tomu, že akce již dávno není pouhou prezentací produktů pořádající firmy, překročil počet vystavovatelů čtyřicítku. Techniku si mohli návštěvníci prohlédnout jak v připravených expozicích, tak v rámci jejího dopoledního defilé před stanem, ve kterém to žilo do pozdních odpoledních hodin.

„Dvacet jedna let je opravdu dlouhá doba a my se snažíme s každým ročníkem vždy přinést něco nového a veletrh rozšířit o další služby. Pomáhají nám k tomu výrazně i spoluvystavující firmy. Letos je vystavovatelů 47 a každý z nich si připravil něco zajímavého ze svého portfolia. Veletrh je tedy opravdu pestrý a obsahuje prakticky celé spektrum komunální a silničářské techniky,“ řekl úvodem ředitel a jednatel společnosti Kobit Ing. Petr Nožička.

„Jičínský veletrh nevyniká pouze svojí velikostí a počtem vystavených exponátů, ale staví po léta na přátelské atmosféře. V průběhu tří dnů se mají lidé kde potkat a kde prodiskutovat problémy z oboru i se seznámit s technickými novinkami, které se snažíme každoročně připravit,“ doplnil generální ředitel a jednatel firmy Kobit Ing. Jaroslav Nožička.

Více v časopisu Komunální technika 10/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down