Komplexní nabídka strojů pro zpracování odpadů

Všichni máme představu o tom, co je odpad. Ne každý si ale uvědomí, s kolika jeho různými druhy a skupenstvími se musí dnešní technika vypořádat.

Budeme-li mluvit o drtičích, najdete v našem sortimentu německé, robustní stroje HAMMEL. Jejich tradiční výrobce se specializuje na dodávky technologických celků pro zpracování prakticky jakéhokoliv druhu odpadu. Nabízí předdrcovače řady VB, dodrcovače řady NZ, separátory a prosévače, stroje na drcení biomasy a technologické celky.
Základem jsou předdrcovače (obrázek) – tyto univerzální stroje jsou schopny nekompromisně drtit zelenou hmotu, komunální odpady, železobeton, autovraky, železniční pražce, suť… Jejich extrémní výkonnosti musí odpovídat i obslužné strojní vybavení. „Nakrmit“ je při jejich apetitu není jednoduché. O to příjemnějšími jsou nízké provozní náklady.
Díky osvědčenému řešení pohonu drtícího mechanismu, který tvoří dva protiběžné, pomaluběžné rotory profilované vždy tak, aby daný materiál drtily co nejlépe, je možné použít k jejich pohonu motory s výkonem již od 180 k. Na druhou stranu, vidět v akci například nejnovější a největší mobilní drtič na světě HAMMEL VB 1500 DK osazený dvojicí motorů CAT C18, je opravdový zážitek. Rychlost, s jakou jeho 1500 koňských sil přemění autovraky na beztvaré hromady šrotu, je ohromující.
Menší provozy potřebují spíše stroje víceúčelové, třeba s nižší výkonností, ale cenově dostupnější. Pro ně nabízíme stroje italské společnosti SEKO SpA, která vyrábí u nás již dobře známé biodrtiče zejména na zpracování zeleného odpadu. Jednoduchost a účinnost se zde snoubí s přijatelnou cenou a pohodlnou obsluhou.
Stroje vybavené hydraulickou rukou nebo nakládacím čelem jsou schopny zpracovat např. ořezové či odpadní dřevo, zelinářské odpady i další BRKO jednoduše a efektivně. Agregovatelné jsou ke všem běžným zemědělským traktorům. Fungují jednoduše: po naplnění vany obsluha za jízdy drtí a míchá obsah násypky a po příjezdu do kompostárny materiál vysýpá přímo do kompostovacích figur.
Stroje firmy SEKO SpA mají v ČR již řadu spokojených majitelů. Kontakty na ně rádi poskytneme dalším zájemcům, aby si sami mohli ověřit, jak dobré naše stroje doopravdy jsou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *