02.05.2013 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Komplexní nabídka strojů pro zpracování odpadů

Všichni máme představu o tom, co je odpad. Ne každý si ale uvědomí, s kolika jeho různými druhy a skupenstvími se musí dnešní technika vypořádat.

Budeme-li mluvit o drtičích, najdete v našem sortimentu německé, robustní stroje HAMMEL. Jejich tradiční výrobce se specializuje na dodávky technologických celků pro zpracování prakticky jakéhokoliv druhu odpadu. Nabízí předdrcovače řady VB, dodrcovače řady NZ, separátory a prosévače, stroje na drcení biomasy a technologické celky.
Základem jsou předdrcovače (obrázek) – tyto univerzální stroje jsou schopny nekompromisně drtit zelenou hmotu, komunální odpady, železobeton, autovraky, železniční pražce, suť… Jejich extrémní výkonnosti musí odpovídat i obslužné strojní vybavení. „Nakrmit“ je při jejich apetitu není jednoduché. O to příjemnějšími jsou nízké provozní náklady.
Díky osvědčenému řešení pohonu drtícího mechanismu, který tvoří dva protiběžné, pomaluběžné rotory profilované vždy tak, aby daný materiál drtily co nejlépe, je možné použít k jejich pohonu motory s výkonem již od 180 k. Na druhou stranu, vidět v akci například nejnovější a největší mobilní drtič na světě HAMMEL VB 1500 DK osazený dvojicí motorů CAT C18, je opravdový zážitek. Rychlost, s jakou jeho 1500 koňských sil přemění autovraky na beztvaré hromady šrotu, je ohromující.
Menší provozy potřebují spíše stroje víceúčelové, třeba s nižší výkonností, ale cenově dostupnější. Pro ně nabízíme stroje italské společnosti SEKO SpA, která vyrábí u nás již dobře známé biodrtiče zejména na zpracování zeleného odpadu. Jednoduchost a účinnost se zde snoubí s přijatelnou cenou a pohodlnou obsluhou.
Stroje vybavené hydraulickou rukou nebo nakládacím čelem jsou schopny zpracovat např. ořezové či odpadní dřevo, zelinářské odpady i další BRKO jednoduše a efektivně. Agregovatelné jsou ke všem běžným zemědělským traktorům. Fungují jednoduše: po naplnění vany obsluha za jízdy drtí a míchá obsah násypky a po příjezdu do kompostárny materiál vysýpá přímo do kompostovacích figur.
Stroje firmy SEKO SpA mají v ČR již řadu spokojených majitelů. Kontakty na ně rádi poskytneme dalším zájemcům, aby si sami mohli ověřit, jak dobré naše stroje doopravdy jsou.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down