22.07.2019 | 12:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kompaktní vozidlo zvládne i těžší náklady

Vhodnou variantou pro potřeby městských technických služeb může být například elektrické užitkové vozidlo kategorie N1 Esagono Gastone Pickup, které je ideálním dopravním prostředkem pro přepravu středně velkých nákladů.

Díky své nosnosti 1250 kg při splnění norem homologace kategorie vozidel N1 nabízí tento stroj obrovskou paletu využití. U elektromobilů je jednou z nejdůležitějších vlastností dojezd, ten u tohoto vozidla dosahuje až 130 km na jedno nabití, což je pro denní provoz ve městě zcela dostačující. Všechny jeho součásti (poloosy, tlumiče, odpružení, karoserie a motor) jsou designovány podle norem kategorie N1. Dvoumístné vozidlo s lithiovými bateriemi (72 V) ve standardu a výkonem motoru 10 kW (špičkový výkon 15 kW) je zkonstruováno na aluminiovém rámu s desetiletou zárukou. Pohybuje se rychlostí až 40 km/h. Je vybaveno vestavěnou vysokofrekvenční nabíječkou, obsluha tak může v případě potřeby dobíjet i krátkodobě v čase pracovních přestávek.

Vozidlo v provedení Long s délkou 389 a šířkou 120 cm umožňuje agregaci řady variant pracovních nástaveb. Kromě vyklápěcí korby (lze objednat až do šířky 130 cm) na svoz odpadu může být vybaveno menší svozovou nástavbou, pracovní plošinou, korbou s klecí vhodnou na svoz bioodpadu, či fungovat jako dodávka. V individuálním provedení jsou možné úpravy až do šířky 150 cm. Díky své šířce se vozidlo hodí do městského provozu, jeho světlá výška umožňuje bezproblémové nájezdy na obrubníky i překonávání dalších překážek. Obratný a stabilní užitkový elektromobil je vybaven prostornou dvoumístnou kabinou s příjemným jednoduchým ovládáním, nechybí ani elektrický posilovač řízení a nezávislé topení.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down