24.01.2020 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kompaktní kloub, nebo mini smyk?

I takovouto otázku si může položit ten, kdo zvažuje pořízení kompaktního multifunkčního kloubového nakladače, nebo smykového mini nakladače. A odpovědí může být CAST, přesněji řečeno CAST GROUP s.r.l., tedy italský výrobce, který má ve svém výrobním portfoliu právě obě tyto varianty nakladačů.

A v obou variantách je na výběr několik typů a bezpočet možných výbav a výkonů, o čemž se již přesvědčilo za poslední roky několik nových majitelů v České republice i na Slovensku.

Komunál, stavba, zahrada nebo zemědělství?

Opět i na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď a to vše, kdekoliv a kdykoliv. Ano, odpověď je jednoduchá, protože CAST se uplatní ve všech možných oborech, ať již počínaje komunální sférou přes stavebnictví, zemědělství a například lesnictvím konče. Záběr nakladačů CAST je veliký, ať již se bavíme o kompaktních multifunkčních kloubových nakladačích, nebo o mini smykových nakladačích. Nespornou výhodou tohoto italského výrobce je pestrá nabídka modelů, kdy v kategorii kompaktních multifunkčních kloubových nakladačů jsou k dispozici hned dvě varianty provedení, a to varianta výložníku a pozice obsluhy na přední nápravě a varianta výložníku na přední nápravě s pozicí obsluhy na zadní nápravě. Tedy i zájemci s rozdílnými požadavky najdou to správné řešení.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2020.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down