21.07.2009 | 10:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Každý rok je co nabídnout

Kompletní nabídku produktů a služeb pro komunální sféru a sportoviště představila koncem března na dvoudenní tradiční jarní výstavě v Jiřetíně pod Jedlovou společnost Eurogreen CZ. Návštěvníci si mohli prohlédnout techniku značek Iseki, Avant nebo AS-Motor vhodnou pro údržbu veřejných ploch a zeleně.

Samostatný blok byl věnován sportovním plochám, ať již jejich výstavbě, nebo údržbě. Zde si mohli návštěvníci prohlédnout produkty a seznámit se se službami značek Eurogreen, Perrot nebo Helo Sportsysteme 2000.
„Pro letošní rok rozšířila značka Iseki nabídku o model TJ 75 s maximálním výkonem motoru 82 koní. Po podzimní premiéře žacího dieselového traktoru SXG 15 disponuje značka Iseki na evropském trhu škálou strojů s výkonem od 15 do 82 koní zahrnující řadu speciálů vhodných pro údržbu travnatých ploch i univerzálních nosičů nářadí. Uživatel tak má velice širokou možnost výběru včetně volby dodávaného originálního nářadí. Snažíme se tak co možná nejvíce naplňovat heslo „nabídky systému“.
Zmiňovaná novinka, model TJ 75 je určený především pro práci v komunální sféře, ale uplatní se také při údržbě golfových areálů nebo dalších sportovišť. Jeho největší výhodou je poměrně vysoký výkon při nízké hmotnosti (včetně integrované kabiny nedosahuje hmotnost ani 2,5 tuny). Výkonnější je také hydraulický systém, což uživateli umožňuje volit mezi širším výběrem agregovatelného nářadí s větším pracovním záběrem. Například čelní nakladač může pracovat se zvedací sílou 1,5 tuny na lžíci. Volitelných je hned několik typů pneumatik podle pracovních podmínek od nízkotlakých po ty s šípovým dezénem,“ upozorňuje na výhody nového traktoru zástupce firmy Eurogreen CZ Ondřej Šafránek.

(pal)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down