19.03.2016 | 03:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Každoroční novinka v sortimentu je tradicí

Za jakousi generální zkoušku účasti na brněnském veletrhu Techagro by se daly považovat letošní Dny otevřených dveří firmy Agrometall, s. r. o. Ve svém sídle v Novém Dvoře u Heřmanova Městce představila pořádající společnost 15. a 16. března široký sortiment především komunální, zemědělské, transportní a zahradní techniky vlastní výroby i od jiných dodavatelů.

Březnový termín nebyl vybrán náhodou – Agrometall otevírá svou bránu zástupcům měst, obcí, technických služeb, zemědělcům a dalším zainteresovaným osobám v předjaří od začátku třetího tisíciletí každoročně.

Společnost Agrometall byla založena v roce 1993. Za 23 let existence si vybudovala poměrně široké a pestré portfolio přípojného nářadí prakticky ke všem nosičům. Z vlastních výrobků určených pro komunální nasazení lze zmínit především zametače a sněhové radlice, dále frézy, sypače, příslušenství k čelním nakladačům a manipulátorům, podvozky pod rozmetadla, čelní tříbodové závěsy a další nářadí. Na předjarních Dnech otevřených dveří již tradičně představuje Agrometall také techniku od partnerských firem.

„Jako novinku pro letošní rok jsme připravili šípovou radlici SR-T 2 s odpruženými břity a bez středového klínu. Určena je pro střední traktory. Lze ji využít v jakékoliv poloze, tedy jako šípovou, v podobě „véčka“, levo a pravostrannou nebo rovnou. Šířka záběru se pohybuje od 220 centimetrů až do tří metrů,“ vysvětlil vedoucí odbytu Agrometallu Vladimír Krčil a navázal: „Druhou letošní novinkou, kterou budeme vystavovat stejně jako radlici na Techagru v Brně, je traktorový válečkový sypač o obsahu zásobníku 1, 1,5 a 2 m3 s možností vybavení samonakládacím systémem.“

Na březnovou dvoudenní přehlídku techniky společnosti Agrometall si našlo cestu okolo sedmi stovek návštěvníků.

Podrobnosti v dubnovém vydání Komunální techniky

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down