Kärcher MCM 600: specialista na prašné prostředí

V nabídce společnosti Kärcher tradičně naleznete profesionální techniku pro každodenní čištění v průběhu celého roku. Navíc si můžete vybrat i speciální stroje uzpůsobené provozu ve vysoce prašném prostředí.

Nyní Kärcher uvádí na trh jako novinku silniční mechanický zametací stroj MCM 600 ideální pro údržbu ve městech nebo průmyslových lokalitách s extrémně prašnými podmínkami. Jedná se o nejmodernější komunální zametač, který nabízí ideální řešení pro všechny úklidové práce, a to bez dalšího šíření škodlivého prachu.

Výkonný, ekonomický a uživatelsky přívětivý

Se zametačem Kärcher MCM 600 přichází na trh vysoce výkonný stroj s objemem zásobníku 6 m³, který je navržený a uzpůsobený pro použití v prašném prostředí bez nutnosti použití vody. To je na místě, obzvlášť ve světle současných přísných požadavků na emise pevných částic.

Ve městech nebo průmyslových lokalitách s extrémně prašnými podmínkami je třeba se vypořádat nejen s hrubým odpadem, ale také s jemnými prachovými částicemi. Hrubé nečistoty lze při čištění odstranit a jemný prach pak může být emitován do životního prostředí bez jakýchkoli škodlivých částic. Zametač Kärcher MCM 600 zachytí nečistoty bez dalšího šíření škodlivého prachu.

Novinka nabízí také velmi efektivní provoz snižující provozní náklady. Nastavení všech funkcí lze snadno přizpůsobit příslušným potřebám.*

Bližší informace na: www.karcher.cz

(Podrobnosti v Komunální technice 9/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down