18.06.2019 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

K narozeninám s novým e-shopem

Dvě desetiletí úspěšného působení na trhu si v letošním roce připomíná dodavatel především zahradní, parkové a komunální techniky, přerovská firma Daniš Davaztechnik s. r. o. Ze skromných začátků se vypracovala mezi největší subjekty působící v tomto v oboru na Moravě.

Předmětem zájmu této dynamické společnosti je zejména prodej a autorizovaný servis strojů, čisticí techniky a elektrocentrál včetně náhradních dílů. Ze značek lze jmenovat: Kubota, Stiga, SECO, Kärcher, Belos, Honda, Agzat a další. Zapomenout nelze ani na zakázkovou výrobu hydraulických hadic a nabídku komponentů k nim.

Pod křídly praxe

„Pro své zákazníky otevíráme pravidelně každým rokem vrata areálu naší společnosti dokořán. Na akcích, které jsme nazvali Jarní testovací dny, si mohou zájemci vyzkoušet stroje, nejčastěji sekací traktory, přímo při práci. Tuto možnost nabízíme tradičně po celou dobu existence firmy. V areálu totiž máme travnaté plochy o dostatečné rozloze, na nichž je možné techniku důkladně vyzkoušet a prověřit její vlastnosti přímo při práci. Letos jsme pro termín Jarních testovacích dnů zvolili poslední dubnový pátek a sobotu. První den bylo krásně, druhý pod mrakem, ale bez deště. Možná i díky příznivému počasí jsme v našem areálu mohli přivítat zhruba 150 hostů,“ řekl nám jednatel společnosti Daniš Davaztechnik Luděk Daniš.

Silnou stránkou servis

Kromě dvaceti let na trhu si tým jeho firmy zakládá na profesionalitě. Zaměstnanci se dokážou o zákazníky náležitě postarat v každém ohledu, ať již se jedná o poradenství a pomoc s výběrem nového stroje pro práci v daných podmínkách, až po opravy techniky tak, aby sloužila co nejlépe a nejdéle. Důkazem toho, že „Danišovci“ o své zákazníky pečují opravdu dobře, jsou pravidelně získávaná ocenění prodejce roku, například u značky Kubota.

„Značný důraz klademe na prodej již sestavených a seřízených strojů včetně dovozu sekacích traktorů k zákazníkům až domů, to vše samozřejmě zdarma. Naší silnou stránkou je servis. V krátkém čase jsme schopni se postarat jak o běžnou údržbu strojů, která se odehrává většinou u našich klientů, tak i zvládneme rozsáhlejší servisní úkony. Běžně máme ihned k dispozici na skladě náhradní díly nejen na periodické zásahy, ale i na složitější opravy techniky,“ uzavřel Luděk Daniš.

K dlouhému zástupu gratulantů a čekatelů na porci narozeninového dortu se připojujeme i my z redakce Komunální techniky. Týmu společnosti Daniš Davaztechnik přejeme do dalších let pevné zdraví, mnoho sil, elánu a hlavně spokojených zákazníků, kteří se budou do jejího přerovského sídla rádi vracet.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down