19.07.2019 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

K narozeninám s limitovanou edicí

Renault Trucks slaví 125 let s novou limitovanou edicí T High 1894 Edition. Vůz v sobě spojuje moderní prvky společně s odkazem na historii značky. Limitovaná edice čítá 125 vozidel, která budou v prodeji na evropském trhu.

Francouzský výrobce vzdává tímto modelem, který nese barvy a logo značky Berliet, hold svým kořenům.

T High 1894 se pyšní barvou v odstínu půlnoční modř, některé prvky jako mřížka chladiče jsou zářivě žluté, ráfky kol červené. Vozidlo je vybaveno střešní rampou s klaksony v zářivě žlutém odstínu.

Řada grafických prvků, jako například logo Edition 1894 na obou stranách a vzadu na kabině, podtrhuje linie a dynamiku modelu. Na mezinápravových spojlerech je logo speciálně vytvořené pro tuto příležitost: siluety ikonických nákladních vozů značky tvořící tvar diamantu, který představuje logo Renault Trucks, v jehož středu je umístěný motiv lokomotivy, logo značky Berliet.

Interiér se nese ve stejném barevném odstínu: přístrojová deska a kožený volant jsou v barevné kombinaci půlnoční modrá, vnitřní strana dveří má červené a modré lemování. Červené rámování ventilátorů podtrhuje finální úpravu a harmonii interiéru vozidla. Černá kožená sedadla Recaro® jsou prošitá červeným lemem, zatímco na opěrce hlavy je zlatou nití vyšité logo Edition 1894. T High 1894 je vybaven koberečky s červeným prošíváním a zlatavě žlutými kabinovými závěsy.

Limitovaná edice nabízí špičkové vybavení pro maximální pohodlí řidiče: panoramatickou přístrojovou desku s LCD displejem Edition 1894 a sekundárním displejem ROADPAD+ se zpětnou kamerou. T High 1894 je vybaven motorem o objemu 13 l s výkonem 520 k.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down