Jste připraveni na jaro? Dapper ano!

Po dlouhé zimě přišlo konečně jaro a snad v každém z nás se začíná probouzet chuť k práci venku. Zahrady po zimě budou potřebovat údržbu v podobě úklidu, později přistoupí vertikutace nebo zakládání nových travních ploch...

Srovnání terénu, vykopání nebo odfrézování pařezů, štěpkování větví po jarní probírce, to vše jsou aktivity, při kterých vám náš český pomocník Dapper dokáže usnadnit práci. Již jen při představě jeho neskutečných možností ucítíte, jak se vám uleví třeba od bolesti zad při ruční námaze.

Většina vynálezů nebo výrobků byla vyvinuta hlavně z důvodu usnadnění namáhavé práce. Později však docházelo ke zdokonalování strojů, aby mohly vykonávat i další činnosti, díky nimž se jejich použitelnost stala vícenásobnou.

Právě takovým strojem se stal multifunkční nakladač české výroby Dapper. Tento stroj opravdu předčil očekávání a kromě standardních prací nakladače dokáže i posekat trávu, uklidit chlév, naštípat dříví a zvládne mnoho dalších celoročních aktivit, které se dají vyčíst třeba na stránkách www.dapper.cz.

Celou zimu jsme pracovali na tom, abychom připravili tyto pomocníky v plné parádě právě na jaro. Vylepšili jsme spoustu detailů, které se konkurenci stále nedaří zakomponovat do výrobního programu.

Kromě zlepšení jsme jediným výrobcem kloubových nakladačů, u kterého si můžete zvolit jakoukoli barvu celého stroje podle přání a vzorníku RAL. Díky tomu, že používáme především kvalitní železo a ne probarvené plasty, si to můžeme dovolit.

V poslední době se stává velkým problémem u zahraničních strojů dostupnost náhradních dílů a hlavně časová náročnost jejich dodávek. My se můžeme pochlubit, že vše máme do posledního šroubku skladem u nás ve výrobním podniku VOP CZ na severní Moravě.*

VOP CZ

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2018)

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down